Новий директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА озвучив амбітні завдання відомства (ФОТО, ВІДЕО)

Євгеній Ленський розповів про майбутні реформи у освіті регіону.

Сьогодні, 2 квітня, у ОКІА "Новини Полтавщини" відбулася прес-конференція нового директора Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА Євгенія Ленського.

"Зараз найкращий час для змін та кращий час для можливостей. Реформи будуть дуже серйозними. Я йшов сюди для того, щоб побудувати нову програму розвитку освіти. Вона має назву "Через освіту до соціально-економічного процвітання регіону". Чому так гучно? Тому, що освіта не може розвиватися як окрема галузь економіки. Стратегічна мета проекту - забезпечити до кінця 2020 року освіті області беззаперечне лідерство на ринку освітніх послуг України за доступністю, якістю, рівню організації навчально-виховного процесу, кадровому складу, рівню успішності, довіри населення до навчальних закладів і працівників освіти. Конкретні показники, сподіваюся, будуть представлені у цій залі через місяць", - зізнався пан Ленський.

Виступ керівника освіти розпочинається з 1.42.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов