Путін став головним персонажем карикатур «Карлюки-2015» у Полтаві

Сьогодні в день сміху у Полтаві в Галереї мистецтв розпочалася щорічна виставка карикатур «Карлюка-2015». Цього року полтавці могли посміятися над іронічним гумором художників-карикатуристів вже в п’ятнадцяте.

В експозиції виставки представлені роботи учасників п’ятого міжнародного конкурсу «Тоталітаризм» і Українського конкурсу карикатури «Встати! Суд іде». Логічно, що найважливіші події в суспільному житті країни знайшли своє відображення в представлених роботах.Путін став головним персонажем карикатур «Карлюки-2015» у Полтаві (фото) - фото 1Путін став головним персонажем карикатур «Карлюки-2015» у Полтаві (фото) - фото 1Путін став головним персонажем карикатур «Карлюки-2015» у Полтаві (фото) - фото 1Путін став головним персонажем карикатур «Карлюки-2015» у Полтаві (фото) - фото 1Путін став головним персонажем карикатур «Карлюки-2015» у Полтаві (фото) - фото 1Путін став головним персонажем карикатур «Карлюки-2015» у Полтаві (фото) - фото 1

Однією з найпопулярніших тем стала російська агресія та постать Володимира Путіна. Не обійшли своєю увагою художники і корупцію, яка процвітає в Україні на всіх рівнях і у всіх сферах життя.

Виставка стала своєрідним підсумком всеукраїнського конкурсу карикатур на тему «Встати! Суд іде», який провела Асоціація карикатуристів разом з Українською Гельсінською групою. До участі в конкурсі було надіслано 238 робіт від 45 авторів з усіх регіонів Україні. Журі обрало 70 кращих робіт, з яких і було визначено переможців: Віктора Голуба, Олексія Кустовського та Дубовського Олександра.

В конкурсі «Тоталітаризм» змагалися учасники з 32 країн світу. Перемогу здобули Олексій Кустовский з України, Плуіс Праат з Голландії та росіянка Марина Бондаренко. 

Путін став головним персонажем карикатур «Карлюки-2015» у Полтаві (фото) - фото 1Путін став головним персонажем карикатур «Карлюки-2015» у Полтаві (фото) - фото 1Путін став головним персонажем карикатур «Карлюки-2015» у Полтаві (фото) - фото 1Путін став головним персонажем карикатур «Карлюки-2015» у Полтаві (фото) - фото 1

Путін став головним персонажем карикатур «Карлюки-2015» у Полтаві (фото) - фото 2

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов