На Полтавщині створили альтернативу російським соціальним мережам

Пирятинці Сергій Довженко та Денис Москалець переконують, що розробили сайт, який не буде відстежувати ФСБ. Вони вважають, що створення сайту «Укрлайф» — перший крок до популяризації українських соціальних мереж.

Ідея створити свій сайт з’яви­лася ще під час революційних подій на Майдані, а сам сайт запустили 18 травня 2014 року. Зараз хлопці активно працюють над популяризацією Інтернет­ресурсу, повідомляють "Події та коментарі".

— Ми чудово розуміли, що «Вконтакті» та «Однокласники» — це російські сайти, які з легкістю відстежує ФСБ. Мій товариш, Денис Москалець, дуже гарний програміст. Ми дійшли висновку, що в Україні фактично немає популярної соціальної мережі. Ми побували на різних сайтах, подивилися відгуки і взяли до уваги всі їхні недоліки для того, щоб не повторювати подібних помилок. Дуже шкода, що адміністратори та розробники тих сайтів часто ігнорують зауваження від користувачів. Ми ж прагнемо постійного вдосконалення. Головна наша мета — це якість. Думаю, це буде з гідністю оцінено. Наш сайт постійно оновлюється, ми експериментуємо, міняємо дизайн. А головне, що це наше, українське. До того ж, ми несемо відповідальність за конфіденційність листування на нашому сайті. І хоча зараз маємо лише віртуальний хостинг, але думаю, що найближчим часом створимо власні сервери, тоді це буде стовідсотковий захист від несанкціонованих втручань, - розповідають розробники соціальної мережі.

На сьогодні сайт «Укрлайф» має 276 користувачів, але молоді програмісти з Пирятина вірять, що це лише початок.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов