Нардеп Сергій Каплін створює в Раді нове міжфракційне об’єднання

Воно має назву «За профспілки»

Незабаром у Верховній Раді з’явиться нове міжфракційне об’єднання «За профспілки». Його створення сьогодні анонсував народний депутат Сергій Каплін. Під час зустрічі з керівниками близько 20 професійних спілок, він заявив, що вже веде перемовини з кількома депутатами.

«Згадаємо приклад європейських країн, де профспілки є потужною силою, до якої прислухається керівництво країни. Далеко ходити не треба. В сусідній Польщі є яскравий приклад – «Солідарність». Зараз у нас теж є можливість перетворити профспілку в потужну рушійну силу. Бо соціально-економічна ситуація в країні просто катастрофічна. Діяльність Уряду навіть можна не коментувати. Тому тут, або ми їх, або вони нас. І міжфракційне об’єднання «За профспілки» може стати реальним опорою для 8 мільйонів членів профспілок», - говорить Каплін.

На зустрічі профспілки домовилися, що спільно розроблять та внесуть зміни до нового Трудового кодексу та блоку соціального законодавства.

Нагадаємо, що Сергій Каплін вже почав Всеукраїнський профспілковий тур. Минулого тижня він відвідав Суми, а завтра побуває у Смілі та Черкасах. Взагалі ж, у планах парламентаря протягом року побувати на 1000 підприємств, де він зустрінеться з трудовими колективами.

47 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов