Валерій Головко ініціює створення в Полтавській області парків, скверів та алей присвячених борцям за незалежність

Голова Полтавської обласної державної адміністрації Валерій Головко звернувся до голів районних рад та райдержадміністрацій з проханням підтримати ініціативу про створення парків, скверів та алей присвячених пам’яті борців за свободу та незалежність України.

«Кожен із тих, хто поклав свою голову за Вітчизну, мав мрію. Звичайну, земну мрію про незалежну, заможну і процвітаючу Україну, в якій житимуть його діти і онуки. Наш з вами обов’язок, борг честі якщо хочете — втілити цю мрію в життя. І зелені парки, які з’являться на Полтавщині, — це лише перший, маленький крок на шляху до здійснення мрій наших земляків, крок на шляху до сильної і процвітаючої України», - говорить у своєму зверненні Валерій Головко.

На думку посадовця, ці парки не лише прикрасять конкретне місто чи селище, вони стануть символом пам’яті — нагадуванням про тих, завдяки кому ми з вами живемо у мирній країні. І про родини земляків, які залишилися без батьків, братів, чоловіків, і про які ми з вами повинні дбати щодня.

15 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов