Половина полтавських сімей має право на отримання субсидії

26 березня в Полтавській обласній раді відбулася нарада по питанню надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг.

 В ході обговорення було зазначено, що призначення субсидії відбуватиметься на підставі лише двох документів - заяви та декларації. Відтепер скасовується необхідність надання довідок про доходи, у тому числі й працюючих осіб. При цьому запроваджуються спрощені форми заяви та декларації про доходи і витрати осіб для звернення за субсидією.

Перевірка достовірності цих даних здійснюватиметься органами соціального захисту вже після призначення субсидії, шляхом здійснення запитів до відповідних органів, установ та організацій.

Субсидія надається на 12 місяців, а не на опалювальний сезон, як це було раніше.

З 605 тисяч сімей, які проживають на Полтавщині, право на отримання субсидії матимуть близько половини. Загалом на субсидії для жителів області передбачили 200 мільйонів гривень, що в десять разів більше, ніж минулого року.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов