Випускник ПНПУ Сергій Осока презентував в альма-матер поетичну збірку

25 березня у Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка випускник факультету філології та журналістики Сергій Осока презентував збірку віршів «Небесна падалиця».

Не дивно, що розпочала захід кандидат філологічних наук та доцент кафедри української мови Тетяна Ніколашина, адже саме вона була куратором у групі, де навчався поет.

Не обійшлося і без згадок колишнього куратора про старанність і наполегливість студента. Після цього присутнім запропонували переглянути відео, на якому студенти і навіть викладачі педагогічного університету читали вірші письменника.

Випускник ПНПУ Сергій Осока презентував в альма-матер поетичну збірку (фото) - фото 1

Далі презентація відбувалися у формі діалогу, але іноді поет, на прохання студентів, зачитував вголос свої вірші із нової книжки.

― Письменник не повинен видаватися за свої кошти, бо це означає, що це потрібно тільки йому, ― відповів Осока на перше питання щодо того, як йому вдалося опублікувати книжку у видавництві «Старого Лева».

Взагалі «Старий Лев» видає мало поезії, і публікація у цьому видавництві вважається великою честю для поета. Сергію видавці самі запропонували надрукувати збірку у них. Вони примітили творчість письменника у «фейсбуці».

На сьогодні продано вже 60-70% накладу збірки «Небесна падалиця».

Також Осока поділився з поетами-початківцями особистим способом удосконалення: перекладати поезію інших авторів з різних мов. Таким чином можна прослідкувати кількість помилок у вірші та вдосконалити свою техніку написання.

Можливо, один з найцікавіших моментів відбувся наприкінці. Студентка філологічного факультету розповіла про те, як нещодавно придбала книгу Сергія Осоки. Вона довго вагалися потрібна вона їй чи ні, на що поет відповів:

― Ось подивишся, ти мені ще подякуєш.

І через деякий час дівчина переконалася, що автор був правий. Студентка прийшла на те місце, де купила книгу, аби подякувати Сергію, але його вже не було. І ось прийшовши до університету, вона потрапила на зустріч із письменником і змогла все ж таки сказати «Дякую».

Випускник ПНПУ Сергій Осока презентував в альма-матер поетичну збірку (фото) - фото 2

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов