В дні Великого Посту полтавці відкрили релігійні таємниці міста

В рамках інформаційно-туристичного проекту «Таємнича Полтава» на вихідних відбулася тематична пішохідна екскурсія «Релігійна Полтава». Вона проводилася в день християнського свята Сорок Святих та зібрала більше 30 зацікавлених жителів міста.

IMG_5615(1)

Полтавці відвідали діючі релігійні споруди та дізналися цікаві відомості про зруйновані. Під час екскурсії учасники довідалися чи справді Миколаївська церква є найдавнішою у нашому місті та чому про храм Віри, Надії, Любові та їх матері Софії існує стільки пліток. Полтавці почули про маловідомий Вознесенський храм Кобищанів та про культову споруду, яка стояла на місці нинішнього пам’ятника Лялі Убийвовк. Учасники побачили, де знаходилися готична кірха Петра і Павла та дерев’яна Покровська церква, збудована на кошти останнього кошового Запорозької Січі Петра Калнишевського.

-Керівник проекту «Таємнича Полтава» Ольга Влох розповідає, що вже розробляються нові теми маршрутів:

-​ Під час підготовки тематичних екскурсій березня, виявилося, що історичних відомостей про місто так багато, що варто розробляти нові теми. Наприклад, тема «Релігійна Полтава» охоплює два окремих двохгодинних маршрути і ми вже готуємо третій маршрут із відвідуванням Макаріївської церкви та каплички Пантелеймона Цілителя. Ми раді бачити однодумців, яким цікава історія рідного міста. Відкриваємо таємниці Полтави разом.

IMG_5622

Нагадаємо, тематичні пішохідні екскурсії містом від проекту «Таємнича Полтава» проходили кожної неділі березня. А в продовження релігійної тематики, 4 квітня, напередодні Вербної неділі, відбудеться похід у Хрестовоздвиженський монастир на тематичну двохгодинну екскурсію із підйомом на 47-метрову дзвіницю монастиря. Приєднатися до проекту «Таємнича Полтава» можуть усі бажаючі на сайті організаторів - http://ingreen.in.ua/tours/topoltava/in018

114 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов