У Полтаві зберуть документальний фонд про земляків-учасників Революції Гідності

Створення фонду про полтавців-учасників Революції Гідності, Героїв Небесної Сотні та антитерористичної операції на сході України, на думку ініціаторів такого проекту, є даниною пам’яті земляків – героїв, що стали на захист України і заплатили за це найвищу ціну – власне життя.

Збором інформації про видатних людей сучасності займається Державний архів Полтавської області. Мета майбутнього фільму - сформувати документальний фонд, що стане джерелом для вивчення сучасної історії краю.

Ініціатори створення фонду запрошують до співпраці учасників подій, рідних, друзів, знайомих і всіх свідомих українців, які хочуть долучитися до збору та передачі до державного архіву матеріалів про кожного Героя, який віддав своє життя заради майбутніх поколінь. Їхні імена мають бути вкарбовані в історію нашого краю.

Державний архів Полтавської області планує зібрати документи біографічного характеру, світлини, спогади, вірші, малюнки та інші матеріали, що увійдуть до архівної збірки документів постійного зберігання.

33 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов