«Солідарність» повідомляє: корупціонери-міліціонери поки що у виграші

Баталії тривають.

Лист, який надійшов до нас у редакцію, публікуємо без змін.

До нас надійшло чергове повідомлення з Європейського суду з прав людини від 12 березня 2015 року про рішення за заявою громадянки Сердюк Ніни Йосипівни по справі №61876/08 («Сердюк проти України»).

Нагадуємо, що заяву підготовлено та розгляд її супроводжувався активістами Центру «Солідарність проти корупції» при Полтавській профспілці «Солідарність». В своїй заяві до Євросуду заявник звинувачувала правоохоронні органи Полтавщини в бездіяльності по розслідуванню обставин вбивства її сина Едуарда Кривоноса в селі Лелюхівка Новосанжарського району Полтавської області в 2002 році, в корупції під час розслідування кримінальної справи та в порушенні ст.2 Конвенції про захист прав людини та основних свобод.

Європейський суд визнав дії правоохоронців Полтавської області такими, що порушують ст.2 Конвенції і зобов`язав державу Україна сплатити заявнику 115 Евро матеріальної шкоди та 8000 євро моральної шкоди.

Шкода лише, що держава розплачується за корупційні дії правоохоронців  коштами платників податків, тобто нашими коштами. Самі ж корупціонери отримали кошти від злочинців за закриття кримінальної справи, підвищення по службі від держави і продовжують займати високі посади в правоохоронних органах області. Вважаємо, що такі випадки не повинні пройти мимо комісій по проведенню люстрації згідно Закону України «Про очищення влади».

Керівник Центру «Солідарність проти корупції» Валентин Волошин 

28 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов