Полтавці збирають макулатуру задля збереження життя військових

У Полтаві 1 березня стартувала акція «Збери макулатуру - врятуй життя солдату!» Головною метою даного проекту є збір макулатури. До акції може приєднатись кожен українець, незалежно від віку та статі. Вся зібрана макулатура буде використана для подальшої переробки. Зібрані кошти будуть витрачені на обмундирування, екіпіровку, їжу та інші потреби воїнам АТО.

До збору макулатури найактивніше долучилися школярі. Це учні з Полтавської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат для глухих дітей, гімназії №21, гімназії «Здоров’я» №14, шкіл №11, №12 та №17, студенти Полтавського будівельного технікуму транспортного будівництва.

Крім того, якщо серед макулатури будуть трапляться книги, що мають художню чи історичну цінність, їх буде виставлено на книжковий аукціон. Кошти від якого витратяться також на потреби воїнів в зоні АТО.

Кошти від збору макулатури вже надходять до найбільшої волонтерської спільноти регіону – Полтавського батальйону небайдужих. Триватиме акція до 31 березня.

86 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов