У Полтаві підписали «Декларацію безхабарності»

19   березня    в    Полтавській    філії    суспільної  служби  України відбулося публічне обговорення на тему «Створення нової системи органів з протидії та попередження корупції в Україні – під громадський контроль!».

Участь у заході взяли представники регіональних та місцевих органів влади, партнери інститутів громадянського суспільства національної моніторингової кампанії «Декларації без декорацій», заінтересовані громадські діячі, представники бізнесу, медіа, студенти та викладачі вузів Полтави.

Про створення нової системи органів протидії та попередження корупції в Україні розповідали голова громадського руху «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів!» Сергій Гула та  координатор національної моніторингової кампанії «Декларації без декорацій» ГО «Трансперенсі Інтернешнл Україна» Анатолій Стоян. Учасники зустрічі, зокрема, говорили про функції та очікування від роботи нових органів із запобігання та протидії корупції,  про «декларацію безхабарності», засоби протидії корупції та роль громадськості в цьому.

19 учасників заходу підписали «декларацію безхабарності». 

В заході взяв участь Олег Фрізен, представник бюро Фонду Фрідріха Науманна в Україн

77 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов