В Полтаві на Південному вокзалі пройшло генеральне прибирання? (ФОТО)

Нагадаємо, нещодавно до нас звернулася читачка зі скаргами на те, що привокзальна площа на Південному вокзалі перетворилася на величезний смітник через стихійну торгівлю. Свої враження від побаченого ми виклали в матеріалі «Перше, що бачать гості Полтави – це величезний смітник».

І от нам зателефонувала та ж читачка з подякою. За її словами, після виходу матеріалу на площі Слави відбулося генеральне прибирання. Ми вирішили пересвідчитися в цьому на власні очі.

Звичайно, на місці стихійного ринку стало набагато чистіше, на сміттєвих баках з’явилися пакети, сквер очистили від сухого листя. Але сказати, що площа стала чистою неможливо. Чому? Дивіться фото. Якщо минулого разу площа потерпала від овочевих відходів, то цього разу ми побачили гору луски від риби. Запах відповідний.

В Полтаві на Південному вокзалі пройшло генеральне прибирання? (ФОТО) (фото) - фото 1 В Полтаві на Південному вокзалі пройшло генеральне прибирання? (ФОТО) (фото) - фото 1 В Полтаві на Південному вокзалі пройшло генеральне прибирання? (ФОТО) (фото) - фото 1 В Полтаві на Південному вокзалі пройшло генеральне прибирання? (ФОТО) (фото) - фото 1 В Полтаві на Південному вокзалі пройшло генеральне прибирання? (ФОТО) (фото) - фото 1

Одна з місцевих мешканок робить невеличку екскурсію по найбільших стихійних смітниках в околиці і розповідає, що їй соромно за таке місто і що неодноразово скаржилась на ринок та на смітник, який після нього залишається.

Показує і величезний смітник, який знаходиться буквально за декілька метрів від вокзалу. Місцеві мешканці викидають побутове сміття і пакети з використаним туалетним папером просто за ворота власних подвір’їв. Жінка скаржиться, передусім, на міську владу за таке неподобство в історичному центрі міста, а дії власних сусідів до уваги не бере.

В Полтаві на Південному вокзалі пройшло генеральне прибирання? (ФОТО) (фото) - фото 2 В Полтаві на Південному вокзалі пройшло генеральне прибирання? (ФОТО) (фото) - фото 2 В Полтаві на Південному вокзалі пройшло генеральне прибирання? (ФОТО) (фото) - фото 2 В Полтаві на Південному вокзалі пройшло генеральне прибирання? (ФОТО) (фото) - фото 2 В Полтаві на Південному вокзалі пройшло генеральне прибирання? (ФОТО) (фото) - фото 2 В Полтаві на Південному вокзалі пройшло генеральне прибирання? (ФОТО) (фото) - фото 2 В Полтаві на Південному вокзалі пройшло генеральне прибирання? (ФОТО) (фото) - фото 2 В Полтаві на Південному вокзалі пройшло генеральне прибирання? (ФОТО) (фото) - фото 2 В Полтаві на Південному вокзалі пройшло генеральне прибирання? (ФОТО) (фото) - фото 2 В Полтаві на Південному вокзалі пройшло генеральне прибирання? (ФОТО) (фото) - фото 2
213 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов