У Полтаві з’явиться call-центр психологічної підтримки для учасників АТО

Емоційну та психологічну допомогу у новоствореному call-центрі зможуть отримати також і члени сімей колишніх бійців АТО, волонтери та переселенці з міст, постраждалих внаслідок бойових дій на Донбасі.

Громадським ініціатором створення call-центру емоціонально-психологічної підтримки учасників АТО, їхніх сімей, волонтерів та внутрішніх переселенців виступив литовський Фонд «Унія 1219» за підтримкою литовських міністерств — охорони краю, закордонних справ, внутрішніх справ та департаменту поліції при міністерстві внутрішніх справ.

Від української сторони партнерами стали ГО «Команда небайдужих», ГО «Асоціація ветеранів та учасників АТО Полтавщини», керуючий Полтавською єпархією УПЦ Київського Патріархату архієпископ Полтавський та Кременчуцький Федір, БО «Благодійний Фонд Головко», ГО «Центр стратегічних комунікацій».

Також партнером реалізації став голова Полтавської ОДА Валерій Головко.

На кількох операторських лініях працюватимуть посттравматичні психологи різних напрямків.

–​ Пережити страхіття війни й депресивний стан наодинці тяжко. Тому є ідея до співпраці в нашому проекті залучати людей, які не з чуток знають про війну – переселенців, котрі зараз мешкають у Полтаві, демобілізованих учасників АТО та волонтерів. Важливо, щоб ті, хто потребує нашої підтримки, довіряли співрозмовнику, – розповідає Ольга Олексієнко, представник литовського Фонду «Унія 1219». – Навчатимуть їх кваліфіковано надавати емоційну та психологічну підтримку литовські військові психологи, які у себе на батьківщині консультують учасників миротворчих місій. Робитимуть це у рамках гранту, котрий наша організація отримала у Литві.

Відвідати курс безкоштовного навчання матимуть змогу всі бажаючі. Після чого претенденти на операторів call-центру пройдуть відбір іспитами та відпрацюють по 200 годин у якості волонтерів.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов