Полтавська профспілка звернулась до нардепа стосовно люстрації у області

Звернення адресоване Єгору Соболєву.

Публікуємо його без змін.

Повідомляємо, що у березні-квітні 2015 року буде проводитись люстрація органів внутрішніх справ Полтавської області. В зв`язку з даним заходом найбільш корумповані керівники підрозділів обласної міліції по черзі(?) за наказом очільника обласної міліції виїжджають у відрядження в зону АТО в східні райони України терміном на 1 місяць. Немає сумніву, що непорядні люди(хабарники) не будуть підставляти себе під кулі, а й там будуть використовувати незаконно отримані кошти для збереження свого життя та проведення дозвілля. Незабаром всі «колишні» нададуть довідки про участь в АТО і тому на Полтавщині в правоохоронних органах в березні згідно Закону України «Про очищення влади» не буде кого люструвати. Повідомлення про щоденні їх пиятики під час відряджень на Донбасі ми отримали від відомого правозахисника, полковника запасу, кавалера ордену «Червоної Зірки» Василя Ковальчука. Саме через конфлікт з відомими корупціонерами-міліціонерами й переслідують В.Ковальчука.

Крім того повідомляємо, що наказом в.о. начальника УМВС України О.Беха відповідальним за проведення люстрації призначенено начальника управління кадрового забезпечення (УКЗ) УМВС України в області Сергія Гаврика. Слід зазначити, що ця посада була подарована (чи продана) діючому луганському депутату, викладачу кількох вишів з Луганщини 40-річному полковнику С.Гаврику, який виїхав з зони бойових дій і тепер посилає наших дітей захищати його домівку. Саме після цих призначень в Полтаві значно зріс розмір хабарів - плати за дострокове зняття стягнень, присвоєння звань, призначення на керівні посади тощо.

В зв`язку з масовим «героїзмом» підозрюваних в корупції керівників УМВС України в Полтавській області, просимо ініціювати зміни до ЗУ «Про очищення влади», в яких вказати, що люстрації підлягають керівники підрозділів міліції часів Януковича, які не лише відвідали зону АТО, а й отримали в зоні АТО поранення середньої або важкої тяжкості. Так буде справедливо. Адже ми бачимо, що гинуть кращі сини України, а стверджувати, що всі корупціонери, побувавши у відрядженні на Донбасі 30 діб стали героями і тому не підлягають люстрації - абсурд.

Керівник Центру «Солідарність проти корупції»   В.Волошин

199 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов