Тренер полтавської Ворскли отримав футбольний диплом найвищого рівня

Василь Сачко відтепер має свій "PRO"-диплом.

Як повідомили у прес-службі ФФУ, вчора, 19 березня, у Києві завершилося навчання тренерів за програмою "PRO"-диплом UEFA, за результатами якого група з десяти майбутніх спеціалістів отримала тренерські ліцензії найвищого ґатунку.

Лише нещодавно тренери успішно захистили свої дипломні роботи, а вчора на них вже чекали екзаменаційні білети. Іспит проводили Заслужений тренер України та голова екзаменаційної комісії Йожеф Сабо, технічний директор ФФУ Валерій Шамардін та його заступник Віктор Догадайло – усі тренери з гідністю подолали останній бар’єр на шляху до заповітних "PRO"-дипломів UEFA.

Відзначимо, головний тренер полтавської "Ворскли" Василь Сачко (до цього у документах він вказувався з приставкою в.о. - прим. автора) успішно склав іспит та отримав диплом міжнародного зразка.

Також дипломованими тренерами стали .  Валерій Богданець («ФШМ», Росія), Веллі Касумов (Азербайджан), Юрій Куліш («Локомотив», Росія), Олег Лещинський (Севастополь), Дмитро Михайленко  («Дніпро», Дніпропетровськ), Едуард Павлов (Київ), Андрій Шевченко (Київ), Сергій Федоров («Динамо», Київ) та Ігор Йовічевич («Карпати», Львів).

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов