Полтавець - заступник начальника міліції Донеччини відповів на закиди правозахисника

Ілля Кива відповів Василю Ковальчуку, який назвав першого "хворим та рейдером".

Як ми нещодавно повідомляли, судді адміністративного суду Полтави перенесли розгляд позову полтавського правозахисника Василя Ковальчука до Міністерства внутрішніх справ України стосовно Іллі Киви. Нове слухання справи заплановане на 31 березня.

Після завершення слухання Василь Ковальчук звинуватив пана Киву у тому, що той зараз ніби то "займається рейдерством та наркоманією".

Через соцмережі журналісти 0532.ua звернулись за коментарями особисто до Іллі Киви, на що була отримана наступна відповідь (надається без змін).

Зйомка на весь екран 19.03.2015 201628.bmp

"Василь Ковальчук - продажна повія, яка виконує замовлення за гроші по дискредитації та розхитуванню ситуації, підриву авторитету захисників Батьківщини. Він готовий брати участь у будь-яких скандалах, тому що по-іншому його просто забудуть ... Він посібник сепаратистів, так як передруковує на своїй сторінці статті із сайтів терористів, рекламуючи їх, а значить і підтримує їх політику", - написав у своєму повідомленні пан Кива, а також надіслав декілька фото, які ми публікуємо нижче.

873 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов