Вартість проїзду в приміському транспорті зросте не більше ніж на 30%

Про це заявив Сергій Марчишинець директор Департаменту інфраструктури та туризму ОДА під час сьогоднішнього брифінгу з пресою.

«Питання підвищення тарифів по лінії пасажирських перевезень, на сьогоднішній день є актуальним. Ті тенденції, які намітилися в економіці, змушують переглянути цінову політику в сфері перевезень»,-  наголосив Марчишинець, департамент  ще в грудні почав отримувати звернення від перевізників з проханням переглянути ціни на пасажирські перевезення.

На сьогоднішній день вартість проїзду вираховується з розрахунку 35 копійок пасажиро-кілометр. Перевізники вимагають збільшити вартість в декілька разів. Пропозиції надані ними в діапазоні від 60 копійок до 1,20 гривень.

В Департаменті вважають, що оптимальною є ціна 45 копійок за пасажиро-кілометр. Тобто вартість проїзду в приміському транспорті зросте не більше ніж на 30%. Наразі триває громадське обговорення такого тарифу.

Також на брифінгу було наголошено, що автостанції закриватися не будуть, адже таким чином галузь може відійти в тінь.

202 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов