Полтавський правозахисник : Кива - хвора людина та рейдер

Василь Ковальчук відверто поділився думками про полтавця, який зараз керує правоохоронцями Донеччини.

Сьогодні, 19 березня, судді адміністративного суду Полтави перенесли розгляд позову полтавського правозахисника Василя Ковальчука до Міністерства внутрішніх справ України стосовно Іллі Киви. Нове слухання справи заплановане на 31 березня.

"У рішенні суддів нічого незвичного немає, тому що досить короткий термін розгляду справи. Вона на 100% виграшна. На сьогоднішній день вчинений злочин проти полтавської громади, правоохоронців, які заслужили краще ставлення до себе. Керувати ними поставили людину з кримінальним минулим. Більше того, він (Кива) хвора людина, йому потрібно поспівчувати. У нього епілепсія, ІІ група інвалідності. У такому стані керувати підрозділом просто неможливо.

На превеликий жаль, владу після Майдану захопили корупціонери, що можна побачити по її ставленню до українського народу. Пан Аваков та Антон Геращенко відверто заявили про те, що там великі кошти ходять, фінансова зацікавленість є. Тому вони поставили керувати батальйоном людину, яка у даний час займається рейдерством та наркоманією", - зізнався пан Ковальчук. 

"Немає сумніву, що саме через активну діяльність полковника запасу, кавалера ордена "Червоної Зірки" Василя Ковальчука було ліквідовано в грудні минулого року Громадську раду при обласній міліції. Адже Василь Григорович був одним з найактивніших її членів", - стверджує Відповідальний секретар ліквідованої наказом  т.в.о. очільника УМВС А.Балоня Громадської ради при УМВС Валентин Волошин.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов