Більше 20 тисяч українців скористались знижкою для проходженні діагностики вірусного гепатиту С

Більше 2 тисяч українців лише за 2 місяці поточного року. Саме стільки співвітчизників скористались знижкою у 50% для проходження діагностики вірусного гепатиту С за домовленістю із приватною лабораторією «Синєво».

Вже третій рік поспіль за домовленістю із приватною лабораторією «Синєво» в різних містах і регіонах України громадяни можуть отримати знижку у 50% для проходження діагностики вірусного гепатиту С та ще понад 20-ти обстежень.

Нагадаємо, що в минулому році цією послугою скористались більше 12-ти тисяч українців, загалом за час дії соціально ініціативи – більше 20-ти тисяч.

«Проходження діагностики зі знижкою – це зекономлені гроші пацієнтів, якісна діагностика, яка допомагає поставити точний діагноз та можливість більш якісніше підготуватись до лікування», - зазначають організатори.

Отримати бланк може кожен бажаючий у більш ніж 20-ти містах України.Вони поширюються через неурядовіорганізації та лікарів-інфекціоністів. Контактні дані Ви можете знайти на сайті «Гепатит С в Україні» (http://hepatit.org.ua) у розділі «Адресна допомога» («Адресная помощь»).

Довідково: соціальна ініціатива «Якісна діагностика – перший крок до лікування» діє в Україні більше 2-х років за підтримки МБФ «Міжнародний Альянс» та БО «СВІТЛО НАДІЇ» у партнерстві із МБФ «Відродження». На даний час ініціативу підтримують 2 приватні лабораторії: «Синєво» та «Інвітро».

16 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов