Полтавські виробники пива з літа працюватимуть по-новому

Їм доведеться це зробити.

12 березня фахівці державного підприємства «Полтавастандартметрологія» провели семінар «Актуальні питання законодавства та технічного регулювання для виробників пива». Відкрила семінар заступник генерального директора ДП «Полтавастандартметрологія» Наталія Ткаченко. На семінарі йшлося про те, що з 1 липня 2015 року набувають чинності зміни, внесені до Закону «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів». У відповідності з цими змінами пиво (крім безалкогольного) класифікуватиметься, як алкогольний напій, а отже на його виробників та продавців поширюватимуться вимоги, які розповсюджуються на виробників та торгівців алкоголем.

Зокрема, як роз’яснив фахівець головного управління державної фіскальної служби у Полтавській області Юрій Шепель, з 1 липня пиво можна буде виробляти лише за умови наявності ліцензії на виробництво, а реалізовувати, за умови ліцензії на роздрібну чи оптову торгівлю. Остання - доволі дороговартісна – 500 тисяч гривень на рік. Бажаючі експортувати хмільний напій, мають отримати ліцензію на експорт.

Зберігати пиво теж необхідно буде в місцях, внесених до держреєстру та звітувати про його виробництво й реалізацію податківцям. Крім того, продавати пиво можна буде лише із залученням касового апарату, номер якого зазначається у виданій ліцензії. Розлив пива має здійснюватися виключно у передбачену діючими стандартами тару з оформленим належним чином маркуванням.

Оскільки пиво визнають алкогольним напоєм, усім його виробникам необхідно буде провести атестацію виробництва відповідно до вимог ДСТУ 3414-96!

214 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов