Медикаменти залишаються однією з потреб полтавських бійців АТО

Однією з постійних потреб військових у зоні АТО та шпиталях є ліки. Волонтери всіма можливими засобами (частіше за все з допомогою ЗМІ) повідомляють про ті чи інші необхідні для бійців медикаменти.

Ми вирішили дізнатися у полтавських волонтерів про співпрацю з аптечними мережами. У формах взаємодії вони розділилися на дві групи: частина залучала до допомоги мережі. Інша частина – залучала кошти, на які в різних аптеках закуплялися ліки.

Громадський активіст, голова ГО «Громадський Майдан Полтавщини» Олександр Лещенко говорить про таку допомогу так:

–​ Ми відправляли ліки через Полтавський Батальйон Небайдужих. Співпрацювали із декількома мережами аптек, які допомагали із постачанням ліків, але вони попросили, щоб ми їх не висвітлювали у ЗМІ. Раніше, під час активних бойових дій, дуже не вистачало кровозупинних препаратів. Зараз же погода волога, тож багато воїнів хворіють: їм потрібні протизастудні засоби.

Полтавський активіст Борис Грачов представляє волонтерську мережу «Вільні люди». Мережа була створена на основі 14 сотні Самооборони Майдану. Частина активістів сотні пішла виборювати незалежність у рядах Нацгвардії, добровольчих батальйонах та спецбатальйонах МВС. Інша – зайнялася волонтерською діяльністю. Про допомогу медикаментами Борис говорить так:

–​ Ми допомагаємо ліками тільки тоді, коли бійці нас про це просять. Ми не співпрацювали із конкретними мережами аптек, а купували у великій кількості у різних мережах одночасно.

Триває перемир'я, і потреба у ліках дещо знизилася, більш необхідні «цивільні» препарати. Але в місцях, де досі ведуться бойові дії, необхідні кровозупинні засоби, анальгетики, сильнодіючі знеболювальні, препарати невідкладної допомоги».

 Борис Грачов справа (фото – kolo.poltava.ua)Крім того, ліків потребують не тільки військові у зоні АТО, але й мобілізовані в Полтаві. Так місяць тому призваний Олексій з Дніпропетровська розповів, що у полтавському 179-му навчально-тренувальному центрі військового зв’язку масово хворіють мобілізовані та просять допомоги на лікування у волонтерів. А за тиждень до того одесит Юрій Коваленко з Одеси розповідав, що з 2 тисяч чоловік, який перенавчають на зв’язкових у цьому центрі, 50-60% кашляють і чхають.

До речі, «Полтавський Батальйон Небайдужих» на своїй сторінці у «фейсбуці» 15 березня опублікував список потреб для військових, серед яких також були і медикаменти (https://www.facebook.com/pl.volonter): протизастудні, каплі від нежитю, протигрибкові, протиревматичні засоби, а також вітаміни. Все це можна принести у Свято-Успенський Собор біля Білої Альтанки.

18 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов