«Таємнича Полтава» розповіла про унікальний «Полтавський Модерн»

В рамках інформаційно-туристичного проекту «Таємнича Полтава» на вихідних відбулася перша тематична пішохідна екскурсія «Полтавський Модерн».

Архітектурна тематика зібрала більше 60 учасників. Вони розподілилися на дві групи, кожна з яких пройшла центральними вулицями міста та почула цікаві маловідомі факти про унікальний архітектурний стиль відображений у будинках міста.

Модерн, це не лише напрям в архітектурі, це не тільки стиль в графіці та скульптурі - це тип мислення, це спосіб життя. Він з'явився несподівано напркінці ХІХ ст. і так само швидко зник після Першої Світової. Модерн підкорив всі країни і залишив сліди майже в кожному місті. У Полтави є своя унікальна історія цього стилю - вона подарувала світу Український модерн. Ця подорож була присвячена загадковому і живому, яскравому та вигадливому - полтавському модерну.

Учасники дізналися як називали в архітектурній пресі будівлю Губернського земства, та які відомі споруди вплинули на образ нинішньої будівлі СБУ. Протягом екскурсії полтавці побачили міські особняки з унікальним керамічним декором, дохідні будинки з ажурною ковкою, дізнаємося які будинки мають "родичів" в інших містах і де в Полтаві модерн було "приховано" під новими фасадами.

Керівник проекту «Таємнича Полтава» Ольга Влох вважає Полтаву надзвичайно цікавим містом:

-​  На кожній тематичній екскурсії ми відкриваємо нові сторінки історії нашого міста. Ми гуляємо по знайомих вулицях, але дізнаємося щоразу нові факти та таємниці. Так приємно знати історію рідного міста, тож ми стараємося підготувати цікаві маршрути, які дозволять полтавцям ще більше пізнати та полюбити нашу Полтаву. Лише ті, хто знають своє минуле, можуть будувати достойне майбутнє. Тож я завжди дуже рада бачити зацікавлених учасників, які відвідують наші заходи. Запрошуємо вивчати історію рідного міста разом на наступних тематичних екскурсіях.

Бажаючих послухати про «Полтавський Модерн» виявилося так багато, що ця тематична екскурсія буде проведена повторно на наступних вихідних. Приєднатися до проекту «Таємнича Полтава» можуть усі бажаючі на сайті організаторів - http://ingreen.in.ua/tours/topoltava/1114

94 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов