Полтавський технічний університет ніхто закривати не збирався і не збирається

У Міністерстві освіти і науки України прокоментували ситуацію з Полтавським університетом.

Нагадуємо, нещодавно у Полтаві деякі викладачі та студенти технічного університету вимагали "припинити тиск" на виш, а також вигукували "Геть рейдерів!", звинувачуючи іншу сторону конфлікту у намаганнях закрити виш.

Заступник міністра освіти і науки України Андрій Гевко прокоментував дану ситуацію.

"Закривати університет? Які підстави? Потрібно прочитати новий закон "Про вищу освіту". На мою думку люди, які говорять такі дурниці, мають аргументувати свої слова, а не просто висловлювати свою позицію. Якщо немає аргументів - то це певні маніпуляції, підкидання масла у вогонь. Але ці люди мають добре усвідомлювати той факт, що однієї миті може згоріти все. "Гарячим головам" я пропоную трішки охолодитися та проаналізувати свої дії", - заявив пан Гевко.

До речі, заступник міністра освіти і науки України заперечив інформацію про приєднання Полтавського вишу до іншого вузу.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов