Голова Полтавської ОДА вирушив на зустріч з Президентом

13 та 14 березня голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко проведе у Києві декілька зустрічей, щоб вирішити нагальні проблеми регіону, про це повідомили в прес-службі відомства.

Одна з них відбудеться в Адміністрації Президента України і стосуватиметься прискорення процесу затвердження кандидатів на посади голів райдержадміністрацій. Нагадаємо, що до 1 лютого, як і обіцяв, Валерій Головко подав усіх кандидатів на посади голів РДА. На сьогодні своїх керівників отримали 9 районів. Так, 7 голів РДА було перепризначено, ще у двох районах — Новосанжарському та Кременчуцькому — призначено нових очільників.

Окрім того, голова Полтавської ОДА візьме участь у нараді, яку проводитиме Президент України Петро Порошенко.

У планах Валерія Анатолійовича і зустріч з народним депутатом та бізнесменом Костянтином Жеваго. На ній, зокрема, йтиметься про труднощі, що виникають у полтавських підприємств при співпраці з ПАТ «Банк «Фінанси та кредит», головним акціонером якого є Костянтин Жеваго. Говоритимуть і про реконструкцію багатостраждальної будівлі Полтавського кадетського корпусу.

Як прокоментував Валерій Анатолійович, він хоче почути підтвердження намірів Костянтина Жеваго взятися за відбудову цієї будівлі. Наголосив, що активними учасниками реконструкції Кадетського корпусу він особисто бачить молодих полтавських архітекторів — учасників урбан-платформи CityLab, які в лютому презентували концептуальний проект реновації будівлі Кадетського корпусу.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов