Перше, що бачать гості Полтави – це величезний смітник

До нас в редакцію звернулася пані Олена, яка мешкає в Харкові, але дуже часто у справах буває в Полтаві. Жінка була обурена тим, що ступивши на полтавську землю вона потрапляє в справжнісінький смітник, який залишає після себе стихійний ринок на привокзальній площі.

Перше, що бачать гості Полтави – це величезний смітник (фото) - фото 1

Перше, що бачать гості Полтави – це величезний смітник (фото) - фото 2

У правдивості цих слів ми впевнились особисто. До Південного вокзалу приїхали близько опівдня, коли вже більшість торговців закінчили торгувати. На площі було лише три «точки» на яких продавали м'ясо, овочі та фрукти.

Перше, що бачать гості Полтави – це величезний смітник (фото) - фото 3
Перше, що бачать гості Полтави – це величезний смітник (фото) - фото 4

Побачивши, що я фотографую сміття, одна з продавчинь схопилася за віник і швидко почала підмітати біля свого прилавку лише після цього підійшла до мене з явною неприязню і запитала навіщо я це фотографую. Після моїх пояснень почала клястись, що вона завжди прибирає, а такий бруд вина інших продавців. Хоча під автомобілем зі спущеними колесами, в якому жінка облаштувала склад овочів, гора сміття, яка, напевне, лежить там ще з осені.

Перше, що бачать гості Полтави – це величезний смітник (фото) - фото 5
Перше, що бачать гості Полтави – це величезний смітник (фото) - фото 6

На жаль, фотографії не передають смороду. З приходом тепла він стане ще нестерпнішим. Єдиний, хто в захваті від усього навкруги, це бродячі собаки, яких тут більше десятка і які інколи отримують поживу від продавця м'яса.

Перше, що бачать гості Полтави – це величезний смітник (фото) - фото 7

Крім того, жінка почала звинувачуватиме журналістів в тому, що вони пишуть не «про те, що треба і краще б писали про кадетський корпус».

На моє запитання про оплату «містового», всі продавці запевнили, що «ми лише реалізатори» і хто має слідкувати за чистотою на «ринку» вони не знають.

Скептично відреагували і таксисти, які дислокуються на центральному вході до вокзалу. Сказали, що зі сміттям проблема є, але хто має її вирішувати не знають. Один з таксистів сказав, кидаючи недопалок на газон, що фотографуванням і розміщенням світлин на сайті неможливо добитися будь-яких зрушень.

Перше, що бачать гості Полтави – це величезний смітник (фото) - фото 8
Перше, що бачать гості Полтави – це величезний смітник (фото) - фото 9

Під час підготовки матеріалу ми намагалися зв’язатися з керівництвом Південного вокзалу, проте відповіді не отримали. Як тільки нам вдасться отримати коментар з цього ми приводу, ми його опублікуємо.

Перше, що бачать гості Полтави – це величезний смітник (фото) - фото 10 Перше, що бачать гості Полтави – це величезний смітник (фото) - фото 10 Перше, що бачать гості Полтави – це величезний смітник (фото) - фото 10 Перше, що бачать гості Полтави – це величезний смітник (фото) - фото 10 Перше, що бачать гості Полтави – це величезний смітник (фото) - фото 10 Перше, що бачать гості Полтави – це величезний смітник (фото) - фото 10
909 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов