На підтримку ректора до Києва відправились «добровольцями» і викладачі та працівники ПНТУ

Як нам повідомили з достовірних джерел, на підтримку ректора Полтавського національного технічного університету відправилися не тільки студенти, а й викладачі та працівники вишу.

Нам вдалося поспілкуватися з однією з працівниць університету, яка також поїхала до Києва. Своє ім’я вона побажала не вказувати в матеріалі, адже боїться втратити роботу. Саме страх втратити роботу був одним із основних мотивів тих, хто поїхав «підтримувати» пана Онищенка.

Вказівку вирушати до столиці працівники університету отримали пізно ввечері. По телефону їм сказали, «бажаєш працювати і далі, їдь підтримувати ректора». Куди саме вони будуть їхати, «підтримці» Онищенка не повідомили. Найімовірніше мітинг буде адресований Міністерству освіти і науки, адже вчора на сайті відомства з’явилося повідомлення від профільного Міністра Сергія Квіти, в якому він звернувся до правоохоронних органів з проханням надати відповідну правову оцінку діям та висловлюванням Онищенка В.О.

545 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов