Facebook заблокував полтавську волонтерську спільноту?

Всіх підписчиків сторінки в соціальній мережі Facebook «Полтавського батальйону небайдужих» у середу 11 березня були неприємно здивовані, адже вони не змогли дізнатися останні новини від найбільшої волонтерської спільноти Полтавщини.

Як підтвердили представники Батальйону, сторінку з соціальної мережі було видалено. «Оскільки вчора Facebook.com заблокував нашу сторінку та обмежив взагалі доступ до неї і можливість надіслати запит – було створено цю сторінку».

Полтавські волонтери намагалися з’ясувати дану ситуацію з представниками розробника: «Ми не можемо одержати будь-яку відповідь від розробників та інформацію назад. Маємо надію на повернення інформації тому поки що очікуємо. На даний момент ця сторінка буде свідченням того, що ми не зникли, просто маємо деякі незручності і в очікуванні на їхнє вирішення. Якщо ж інформація не буде повернути - даний ресурс буде нашим інтернет-представництвом»

208 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов