СБУ вбачає в діях голови Полтавської РДА ознаки злочину

Управлінням Служби безпеки України проведено роботу з розгляду колективного звернення ГО «Наша Полтава» та Громадської ради при Полтавській обласній раді щодо діяльності в.о. голови Полтавської РДА Олександра Іваніни та можливих протиправних дій з боку інших службових осіб.

 Як повідомляє Служба безпеки України за результатами перевірки, в діях службових осіб Полтавської РДА можливі ознаки злочинів. За підслідністю вони віднесені до органів МВС. У зв’язку з цим, матеріали перевірки направлені за належністю до Управління МВС Українив Полтавській області.

 У той же час, перевірка на дотримання Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» не виявила адміністративних порушень, оскільки Полтавська РДА надала протокол конкурсної комісії, датований 2013 роком, що виходить за межі строку давності.

Варто уточнити, що корупція в Україні вважається не злочином, а адміністративним правопорушенням, яке передбачає більш м’яке покарання та строк давності 1 рік

385 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов