14 березня зі своїм українським туром до Полтави завітають двоє дніпропетровських поетів - Птицями та Олейник.

Цей захід відбудеться 14 березня 2015 року о 19:00 у ДК ПТМЗ (Павленковская пл. 1). Вхід на поетичний вечір буде коштувати 40 гривень.

«Полтава – це коньяк, розмови з дорослими жінками, Стерн і велика макова булка. Ще -таксі о п’ятій ранку та тролейбус, який кудись нас везе, крениться, повертає. Привіт, друзі. В третій, в четвертий, а можливо, чим чьорт не жартує, вже навіть в п’ятий раз, ми приїзджаємо до вас у гості. Знову на день. А далі - в путь. Але якщо точніше - на вечер. Дуже чекаємо всіх, кого знаємо, і всіх, хто ризикне здоров’ям, вирішивши таки послушати наші роботи» - ось так описують цю зустріч організатори у соціальній мережі (https://vk.com/event87185904).

Птицями та Олійник – це молоді поети із Дніпропетровська, які приїдуть до нас у Полтаву, аби поділитися своєю творчість.

Тож всі поети Полтави або звичайні люди, яким подобаються вірші цих молодих людей, матимуть змогу послухати їх увечері 14 березня.

Отже,

ЩО? Птицями та Олійник.

КОЛИ? 14 березня 2015 року о 19:00.

ДЕ? ДК ПТМЗ (Павленковская пл. 1).

ВХІД? 40 гривень.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов