Прокуратура Полтави хоче повернути у державну власність пам’ятки архітектури ХІХ століття

Прокуратура Полтави звернулася до господарського суду Полтавської області з позовною заявою про повернення у власність держави адміністративної будівлі, розташованої за адресою: вул. Жовтнева, 37. Про це повідомила старший прокурор відділу представництва інтересів громадян і держави в судах прокуратури м. Полтава Ольга Сорочинська.

«Указаний об’єкт загальною площею понад 2 тис. кв. м та вартістю більше 30 млн. грн. перебуває на балансі Полтавської обласної ради професійних спілок, однак правових підстав для користування та розпорядження цим майном у профспілки немає. Адже Верховною Радою України майно підприємств, установ та організацій колишнього СРСР, серед якого і майно професійних спілок, визначено державною власністю», - роз’яснює Ольга Сорочинська.

Окрім цього, за словами прокурора, в Полтавському бюро технічної інвентаризації цей будинок перебуває на обліку як безхазяйне нерухоме майно.

Ураховуючи вказані обставини, а також історичну цінність будівлі (пам’ятка архітектури ХІХ століття), прокуратура міста вжила заходи представницького характеру в інтересах держави з метою належного збереження об’єкта нерухомості.

28 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов