Професійний кубинський танцівник сальси провів майстер-клас у Полтаві (ВІДЕО, ФОТО)

Рейнальдо Пауель навчав полтавців "вогняного танцю".

Сьогодні, 6 березня, у розважальному комплексі «Європа» пройшов майстер-клас з одного із найпопулярніших латиноамериканських танців світу - сальси.

Найзавзятіших любителів "вогняного танцю" Полтави навчав гість з країни, у якій цей танець і виник - Куби. Мова йде про Рейнальдо Пауеля - керівника столичної студії танцю "Сальса Клуб".

Вперше кубинець приїхав до нашої країни у тепер вже далекому 1986-го з міста Банес, кубинської провінції Ольґін. У тому ж році він вступив до Київського вищого інженерного радіотехнічного училища на військового розвідника. Тепер же його життя нероздільно пов'язано з Україною, тому що тут він знайшов своє кохання (Галину).

"Сальса в Україні розпочалася зі студентів Латинської Америки, які танцювали у першу чергу для самих себе. Згодом вони почали навчати українців та українок усім премудростям цього особливого танцю. Охочих навчатися з кожним днем ставало все більше. Чому саме сальса? Це легкий, відкритий вид танцю, який діє як отрута, яка дістається серця, а потім розповсюджується по усьому організму. Після цього зупинитися вже просто неможливо", - розповів гість з Куби.

Більше фотографій з події Ви можете переглянути у галереї сайту.

239 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов