Нового керівника полтавських правоохоронців звинуватили у бездіяльності

Олег Бех ніби то «не зацікавлений у співпраці з громадськістю».

Сайт 0532.ua публікує текст листа, який нещодавно був отриманий на e-mail. Його текст подаємо без змін.

Відбулась зустріч головного міліціонера області О.Беха з ініціативною групою по створенню Громадської ради при УМВС України в Полтавській області на чолі з відомим правозахисником - головою правління обласного відділення Міжнародного товариства прав людини (Українська секція), доктором медичних наук, професором Кравченком В.Г.

В складі делегації були відомі правозахисники області Ковальчук В.Г, Сітніков М.В., Дербеньов О.В., Школяр С.П., Волошин В.О.

Відразу ж виявилось, що Олег Володимирович аж ніяк не зацікавлений у співпраці з громадськістю стосовно дотримання прав людини в діяльності органів внутрішніх справ, бо запропонував членам ініціативної групи ввійти до громадської ради при облдержадміністрації (не сунути носа до справ міліції). Його, до того ж, здивувало, що два професори, кавалер ордена «Червоної зірки», два гвардійця революції на Майдані переймаються захистом прав людини саме в обласній міліції. Ми й самі наведемо в себе порядок - його думка стосовно діяльності майбутньої ради. У виділенні приміщення та оргтехніки для діяльності ініціативної групи по проведенню установчих зборів зі створення Громадської ради було новим очільником обласної міліції відмовлено. Керівнику відділу зв»язків з громадськістю доручено вивчити дане питання і доповісти. Іншими словами - плювати хотів новий очільник міліції області на громадськість!

Як ми побачили, крім того, полковника міліції Беха О.М. зараз найбільше цікавить проведення «люстрації», яке він доручив колишньому регіоналу, діючому депутату Луганської міської ради С.Ю. Гаврику, який з невідомих причин (чи то за сприяння колишнього в.о. начальника обласної міліції І.Г. Корсуна) очолив досить «прибуткове» місце - начальника управління кадрового забезпечення обласного управління міліції Полтавської області, далеко від своєї домівки в Луганську. Офіцери міліції неофіційно повідомляють, що посада начальника райвідділу міліції зараз коштує вдвічі більше, ніж при Януковичу - десятки тисяч доларів США. Очевидно, люстрація стала черговим джерелом збагачення окремих міліцейських посадовців. Саме на це треба звернути увагу працівникам обласної прокуратури.

Слід зазначити, що лише в Хмельницькій та Полтавській областях до цього часу не створено Громадські ради при обласних управляннях МВС, в інших областях вони давно діють. Чи не це є причиною скоєння злочинів, росту корупції в правоохоронних органах Полтавської області?

Валентин Волошин, керівник центру «Солідарність проти корупції», секретар ініціативної групи по проведенню установчих зборів зі створення Громадської ради при УМВС України в Полтавській області.

312 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов