Полтавщиною продовжують керувати колишні «регіонали»?

Ситуацію в регіоні дослідив Станіслав Цись – голова комісії з питань законності і правопорядку Громадської ради при Полтавській обласній раді.

«Саме в Полтавській області видобувають значну частину українського газу. Тут знаходяться найродючіші в світі чорноземи. На території області функціонують такі важливі для економіки підприємства як Комсомольський ГОК, Кременчуцький НПЗ, Крюківський вагонобудівний завод. Тим більш дивним видається те, з якою легкістю представники нової влади віддали Полтавщину в руки колишніх «регіоналів», - повідомляє блогер і громадський активіст.

Станіслав Цись склав список тих, хто в минулому був членом Партії регіонів і через рік після Революції гідності залишається при владі:

  • Голова Держфінінспекції в Полтавській області – Михайло Кривошей, депутат Полтавської обласної ради вір Партії регіонів.
  • Керівник Антимонопольного комітету в Полтавській області – Володимир Онищенко, депутат Полтавської обласної ради від Партії регіонів.
  • Начальник Державної казначейської служби в Полтавській області – Олег Чепурний, призначений на посаду владою Януковича 2011 року.
  • Керівник відділу сім’ї та молоді Полтавської ОДА – Наталія Шкоденко, фігурант антикорупційних розслідувань, людина Олександра Удовіченка.
  • В.о. голови департаменту економрозвитку Дмитро Орлов та ще з десяток керівників департаментів облдержадміністрації. Усі дісталися нинішньому голові ОДА, «фронтовику» В. Головку у спадок від «регіонала» Удовіченка.
  • Виконуючий обов’язки голови Полтавської РДА – Олександр Іваніна, депутат Полтавської обласної ради від Партії регіонів. Фігурант антикорупційних розслідувань, який підозрюється активістами у розтраті бюджетних коштів на суму близько пів мільйона гривень, після Майдану пішов на підвищення.
53 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов