Тарифи на приміські маршрути в Полтавській області зростуть втричі?

Під час зустрічі перевізників з громадськістю області та чиновниками піднімалося питання збільшення вартості проїзду для пасажирів у приміських маршрутах. Дискусія над цим питанням точиться вже близько місяця. Причина невідворотного підвищення ціни – здороження палива та витратних матеріалів.

Досягти будь-якого конструктиву під час обговорення проблеми не вдалося. Перевізники звинувачували профільний департамент у бездіяльності і халатності. Проте навести економічно-обгрунтовані цифри, які б допомогли підняти вартість ніхто не зміг.

Обговорення ледь не переросло в бійку, яку провокували представники громадських організацій міста Полтави. Один з активістів навіть почав кидатися монетами.

Тарифи на приміські маршрути в Полтавській області зростуть втричі? (фото) - фото 1

Єдині цифри орієнтованої вартості перевезень назвали деякі з перевізників. Вони запропонували збільшити вартість «пасажиро-кілометра» з 0,35 грн до 1,2, тобто практично в три рази. Проте представники області не врахували цю пропозицію, адже не отримали ніякого задокументованого підтвердження такому підвищенню.

Зустріч закінчилася взаємними образами. Питання залишилося відкритим.

452 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов