Голова Полтавської ОДА дав два дні торговельним мережам, щоб врегулювати ціни

Якщо у питанні зниження цін на продукти харчування не вдасться досягти порозуміння з представниками роздрібних мереж, Валерій Головко буде змушений звернутися до Прем’єр-міністра України щодо скасування постанови, що забороняє перевірки суб’єктів господарювання. Про це голова Полтавської ОДА заявив під час сьогоднішньої апаратної наради.

Керівник області поцікавився, яких заходів було вжито, щоб знизити ціни на продукти і, власне, загасити штучну паніку на споживчому ринку, через яку ціни стрімко злетіли догори. В. о. директора Департаменту економічного розвитку Дмитро Орлов повідомив, що у п’ятницю відбулася робоча зустріч із представниками торговельних мереж. Домовилися про неухильне дотримання рівня надбавок на продукти, що входять до складу так званого соціального кошика. При цьому чиновник зізнався, що більше вагомих важелів впливу на торговельну мережу у влади на місцях після ліквідації інспекції з контролю за цінами немає.

У відповідь голова адміністрації прокоментував, що не бачить причин для зростання цін на продукти харчування, тим паче полтавського виробництва.

«Я ще розумію, коли йдеться про імпортні товари, чи коли у виробництві продуктів є та чи інша імпортна складова. Але коли дорожчають продукти харчування, виготовлені із сировини минулого врожаю… Скільки працюю на посаді, мені розповідають про величезні запаси цукру на складах підприємств, які нікуди подіти. Мовляв, перевиробництво, а тому галузь «лежить», цукрові заводи закриваються. І ось тепер маємо шалену ціну на власний цукор», — зауважив Валерій Головко.

Щоб навести лад на продуктовому ринку, голова ОДА дав два дні. Вже у вівторок 3 березня має відбутися нарада з представниками торгівельних мереж, їхніми контрагентами, щоб з’ясувати причину такого різкого зростання цін. Якщо ж домовитися не вдасться, Валерій Головко звернеться з проханням про скасування мораторію на перевірки суб’єкти господарювання. Керівник області запевнив, що він не просто підпише відповідне спільне звернення з головою обласної ради Петром Вороною, а й особисто поїде на прийом до Прем’єр-міністра Арсенія Яценюка.

Не виключаються й інші практичні та дієві важелі впливу на продуктовий ринок. Серед них — інтервенції продуктів харчування. Йдеться насамперед про організацію ярмарків, де полтавські виробники зможуть продавати продукцію власного виробництва без торговельних націнок та надбавок.

529 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов