Полтавський нардеп закликав Яценюка відкликати «диктаторський» закон

Народний депутат Сергій Каплін звернувся до Прем’єра Арсенія Яценюка з вимогою вжити невідкладних заходів для відкликання «диктаторського» законопроекту нардепа від «Народного фронту» Костянтина Матейченка.

За словами нардепа з Полтавщини, цей законопроект є антиконституційним, оскільки порушує право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань. У разі ухвалення цього законопроекту, будь-яка критика на адресу влади, незалежно від того, чи обґрунтована вона, може спричинити притягнення до кримінальної відповідальності.

«Я направив депутатське звернення до першого заступника голови фракції «Народний фронт» Андрія Тетерука та Прем’єра Арсенія Яценюка. Вимагаю у них терміново вжити всіх заходів, аби відкликати антиконституційний законопроект Костянтина Матейченка, який вносить зміни до Кримінального кодексу. У разі прийняття цього документу, будь-яка критика органів державної влади, місцевого самоврядування, незалежно від того, обґрунтована вона чи ні - може спричинити притягнення до кримінальної відповідальності», - говорить Сергій Каплін.

Нардеп заявив, що законопроект Матейченка порушує норми статті 34 Конституції України, яка гарантує право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань.

«Уряд протягом року не спромігся на проведення реформ, тому не бачить нічого кращого, аніж закрити рот тим, хто його критикує. Для цього використовуються депутати підконтрольної фракції. Але ні до чого хорошого такі ініціативи не приведуть. Напевно, у «Народного фронту» дуже коротка пам’ять і вони забули до чого призвело ухвалення «диктаторських» законів 16 січня», - зазначив Сергій Каплін.

Нагадаємо, народний депутат від фракції «Народний фронт» Костянтин Матейченко зареєстрував у Верховній Раді законопроект №2225 «Про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо захисту та збереження авторитету держави)». Цей документ передбачає відповідальність за критику влади у вигляді виправних робіт на строк до 2 років, арешту – до 2 місяців, або позбавлення волі – до 3 років.

452 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов