• Як сумські футзалістки з великим рахунком програли у Полтаві. Огляд, фото та відео
Спортивний ексклюзив
21:53, 28 лютого 2015 р.

Футзальні Боги інколи бувають досить своєрідними. Лише нещодавно "Ніка" стала на заваді мріям сумчанок про Кубок, як ці ж команди у останній день зими зустрілися у дуелі чемпіонату.

Якщо поглянути на турнірну таблицю, то перемога полтавок у звітному матчі давала їм відчутну перевагу перед суперницями із Сум у боротьбі за ТОП-4, яка у травні розіграє нагороди першості. А от у разі свого успіху "фінансистки" могли додати вогню турнірним перегонам.

Матч стартував у середньому темпі, щоправда, господарки на 2 хвилині ледве не повели у рахунку. Мочалова гарматним ударом перевірила вправність Філісюк - кіпер "УН" врятувала свою команду.

Надалі гравці "Ніки" намагалися затиснути гостей у власному штрафному. Вийшло це у них "з натяжкою": за першої - ліпшої нагоди сумчанки активно йшли у контратаки, які завершувалися безрезультатно.

Як сумські футзалістки з великим рахунком програли у Полтаві. Огляд, фото та відео, фото-1

А ось полтавки на 14-й хвилині повели у рахунку: Маргарита Мочалова дальнім ударом змусила капітулювати кіпера "УН".

Через декілька хвилин Шаповал мала подвоювати рахунок після прострілу Бабенко з флангу, однак з гольової позиції футзалістка "Ніки" не змогла влучити у площину воріт.

Згодом вперше у матчі нагадали про себе гості. На 19-й хвилині Шаповал у останній момент встигла заблокувати небезпечний удар Чакір. Відповідь полтавок не забарилася: Єрмоленко влучила у праву стійку воріт суперниць.

Сумчанки активно діяли флангами, що за певних умов могло принести їм успіх. Наприклад вся та ж Чакір ще у першому таймі кілька разів пробивала з хороших позицій - у обох випадках кіпер "Ніки" Івасенко була на висоті.

І все ж таки "Ніка" ще до перерви зуміла закріпити свій успіх. Трьохходівка Дударчук-Шаповал-Єрмоленко завершилася влучним ударом останньої з метра - 2:0.

Після перерви на головний план вийшла витривалість. І саме цей важливий фактор допоміг полтавкам здобути прийнятний для себе результат. Але про все по-порядку.

Певний час на майданчику тривало досить рівне протистояння, причому в одному з моментів футзалістки "УАБС" мали всі шанси скоротити своє відставання у рахунку, однак Пхенда не змогла влучити по порожнім воротам.

А через хвилину рахунок став 3:0 - Юлія Дударчук на фланзі одним фінтом виключила з гри відразу двох суперниць та пробила повз Філісюк.

З цього моменту у грі настала "ударна" двадцятихвилинка полтавок, під час якої вони ще чотири рази відзначалися у воротах сумчанок. Авторами голів стали Валерія Єрмоленко (тричі) та Євгенія Шаповал.

У підсумку, 7:0 - більш ніж впевнена перемога "Ніки", яка закріпляється на "прохідному" четвертому місці.

"Ніка-ПНПУ" (Полтава) - "УАБС НБУ" (Суми) 7:0.

28 лютого. Полтава. Спортивний комплекс "Динамо". 150 глядачів.

Голи: Мочалова (14), Єрмоленко (30,63,66, 70), Дударчук (57), Шаповал (65)

Більше фотографій з матчу Ви можете переглянути у галереї нашого сайту.