Молоді театрали їдуть до Харкова, щоб представити Полтаву на фестивалі

28 лютого Полтавська театральна лабораторія «ПолТеЛа» представить свій наворочений спектакль «Хочубоюсь» на фестивалі «Я і Села Брук», що відбудеться у Харкові в ЄрміловЦентрі – платформі для представлення сучасного мистецтва.

Ось вже близько трьох років під керівництвом Ірини Гарець існує театральна лабораторія «ПолТеЛа». Метою проекту є популяризація сучасної драматургії в Полтаві. Учасники проекту — люди різного віку і спеціальностей, переважно — молодь.

— Ірино, чому ви вирішили взяти участь у фестивалі «Я і Села Брук»?

— До Харкова на фестиваль «Я і Села Брук» нас запросили організатори, з якими ми дружимо і співпрацюємо вже не перший рік.

— Який спектакль збираєтесь представити у Харкові?

— Ми вирішили показати бліц-спектакль «Хочубоюсь», головну роль в якому буде виконувати Щирість.

— Багато людей бере участь у виставі?

— У виставі спочатку брали участь більше артистів, але у зв'язку з терактами в Харкові (приносимо свої співчуття сім'ям і віримо) представляти спектакль будуть вісім артистів.

— Як ви вважаєте, чи потрібен зараз театр суспільству?

— Театр в моєму розумінні — ефективний інструмент у формуванні здорового і благополучного суспільства. Якщо ти чесний в своїй роботі, розумієш що і кому ти хочеш сказати, то ти автоматично ставиш правильні питання перед глядачем. Не проповідуєш богоподібно, що потрібно і як потрібно, а розмовляєш. У цьому діалозі народжуються нові ефективні рішення багатьох соціальних і особистих проблем.

Афіша

— Уже є якість плани на подальше майбутнє?

— В майбутньому плануємо перейти від читки до постановок. Пройшовши перший етап «АртТюзАрта», ми отримали завдання на постановку чудової п'єси О.Міхайлова «Телеграма». Це новий цікавий етап. Будемо працювати.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов