Парламент проведе розслідування спекуляцій на валютному курсі

У Верховній Раді хочуть створити тимчасову слідчу комісію, яка б розслідувала причини стрімкого коливання курсу іноземних валют та девальвації гривні. Відповідний проект постанови вже зареєстрували в Парламенті. Його ініціювали народні депутати Сергій Каплін (фракція «БПП») та Юрій Соловей (група «Удар», фракція «БПП»).

«Ситуація з валютним коливанням призвела до того, що українці стали втричі біднішими. І не можна все списувати на війну. На то у нас і є Нацбанк, щоб національна валюта залишалася стабільною. Натомість ми майже рік спостерігаємо, як гривня знецінюється. Нарешті настав час розібратися в тому, хто винний у девальвації гривні та існуванні величезного за масштабами чорного ринку. Також треба розібратися з банками, яким Нацбанк видавав кредити рефінансування», - заявив Сергій Каплін.

Народний депутат Юрій Соловей вважає, що за значними коливаннями валютних курсів останніх днів стоять спекуляції.

«Те, що відбувається із курсом валют в Україні не має жодного відношення до економіки, економічних процесів, управління державними фінансами. Це або кричущий непрофесіоналізм, неадекватні дії чи бездіяльність НБУ, або, можливо, економічний злочин. Будемо публічно розбиратись із тим, хто і що робив і хто кого прикриває», - говорить Юрій Соловей.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов