В одному з районів Полтавщини знищили вовчу зграю

Мешканці сіл Відрадне, Рудка, Горби неодноразово чули, як на околицях населених пунктів вили вовки. Мисливці почали відстежувати хижаків, вивчали місцевість та шукали, де переховуються звірі.

Вовки є дуже небезпечними тваринами, особливо, якщо вони оселяються неподалік населених пунктів. Для мешканців Гребінківського району поява на околицях сіл цих хижаків є особливо небезпечною, адже тут немає лісів, де зазвичай знаходять собі харчування такі великі хижаки. Саме тому було прийняте рішення про знищення звіра, котрий несе небезпеку населенню, повідомили на сайті Гребінка.

Як з’ясувалося, останній раз В Гребінківському районі вовки були помічені ще у далеких восьмидесятих роках. Причиною нинішньої появи хижаків неподалік наших сіл можуть бути стихійні худобо-могильники, які є у лісосмугах неподалік цих сіл.

Близько тижня тому назад, мисливці Гребінківського мисливського господарства, організували облавне полювання на вовка. В ньому взяли участь представники усіх первинних мисливських колективів району.

Полювання було організоване за всіма правилами облавного полювання, мисливці зайняли чималий сектор і почали виганяти хижаків. Виявилося, що група вовків знайшла прихисток у високому бур'яні. В результаті полювання було добуто три дорослих вовки.

Один з хижаків переховувався у бур’яні, від якого до найближчого населеного пункту не більше 2 кілометрів. Він був поранений і не міг самотужки полювати, а тому, щоб здобувати собі харч, шукав легкої здобичі.

Мисливці Гребінківського мисливського господарства будуть і надалі суворо контролювати розповсюдження вовків на території району.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов