На Гребіківщині намагаються попередити екологічну катастрофу

На кінець зими і початок весни зменшується концентрація кисню у воді, тому є велика імовірність задухи риби. Тому з метою попередження можливої надзвичайної ситуації у Гребінківському районі намагаються докласти всіх зусиль, щоб уникнути цього.

На водних об'єктах Гребінківського району районна організація Українського товариства мисливців і рибалок звертається до всіх членів організації та інших небайдужих громадян надати допомогу по недопущенню загострення рибогосподарської ситуації та загибелі риби на водоймах Гребінківського району, не допустити зменшення концентрації кисню у водних об'єктах до критичних показників, повідомляє місцеве видання Гребінка.

Найкращим заходом проти задухи є прорубування ополонок, але щоб вони довше слугували джерелом насичення води киснем, потрібно в них вставляти снопики, виготовлені з трубчастих рослин, які ростуть майже на всіх ставках, озерах і річках біля берега.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов