Полтавську відділення АМКУ буде скаржиться Прем’єру на заборону проводити перевірки

Така ініціатива Полтавського відділення АМКУ була викликана незрозумілою ціновою політикою більшості постачальників продукції харчування і неможливістю перевірити механізми ціноутворення на певні категорії продуктів.

Так більшість полтавців останні кілька днів помітили різке подорожчання таких загальновживаних продуктів, як яйця, цукор, олія, гречка та інші. І це не могло не викликати паніки серед споживачів.

На прохання полтавських чиновників представника АМКУ з’ясувати ситуацію з цінами у найбільших торгових мережах, той відповів, що не може, адже Арсеній Яценюк заборонив проводити будь-які перевірки суб’єктів господарської діяльності. Крім того, регулювання цін на соціальні продукти також є обов’язком обласної державної адміністрації. 

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов