Майже тисячу „сумнівних” упаковок спортивного харчування вилучили митники на Полтавщині

В ході проведення спільного оперативного заходу співробітниками Полтавської митниці ДФС разом із працівниками оперативного управління Головного управління ДФС у Полтавській області було викрито місця реалізації харчових продуктів (спортивне харчування) з порушенням вимог Законів України «Про безпечність та якість харчових продуктів» та «Про державне регулювання імпорту сільськогосподарської продукції».

Зберігання та реалізацію даної продукції, з сумнівним походженням, якістю, а головне, небезпечністю для здоров’я населення здійснював мешканець міста Кременчука Полтавської області.

Майже тисячу „сумнівних” упаковок спортивного харчування  вилучили митники на Полтавщині (фото) - фото 1

За даним фактом відносно правопорушника складено адміністративний протокол про порушення митних правил. Товар у кількості 998 упаковок, орієнтовною вартістю 344,5 тис.грн. вилучено для проведення досліджень та експертизи. Наразі триває провадження по справі, повідомили в прес-службі Головного управління ДФС у Полтавській області.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов