Учасників АТО з Полтавської області забезпечать житлом за рахунок плати за надра?

Плату за надра у Полтавській області можуть використати для забезпеченням житлом учасників АТО, таку пропозицію під час сьогоднішньої апаратної наради озвучив голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко.

Він попросив  розглянути можливість використати кошти, які надходять до обласного бюджету як плата за користування надрами, щоб забезпечити житлом та поліпшити умови проживання учасників АТО і родин загиблих бійців, повідомили на сайті Полтавської облдержадміністрації.

Голова облдержадміністрації доручив Олександру Панкову заступнику начальника управління містобудування та архітектури розробити відповідну програму. У ній, зокрема, передбачити можливість частково використовувати на придбання житла для військових тих грошей, які надходять в обласний бюджет за видобуток газу на території регіону. У свою чергу голова Полтавської обласної ради Петро Ворона запропонував включити цей пункт у вже розроблену програму з реабілітації бійців, які повертаються з зони АТО.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов