Транспортна корупційна схема у Полтаві - спеціальний репортаж від журналістів телеканалу «ICTV»

Транспортна корупційна схема у Полтаві - спеціальний репортаж від журналістів програми "Дістало!" телеканалу «ICTV»

Столичні журналісти спробували з'ясувати ситуацію, яка склалася в місті з перевізниками, що обслуговують віддалені маршрути. Свої запитання програма "Дістало!" хотіла поставити посадовцям, проте,традиційно, достукатися до чиновників не вдалося. Декілька разів журналісти намагалися потрапити на прийом до міського голови, проте даремно. Аналогічна ситуація і з перевізниками та посадовцями, які за них відповідають.

Щиро розповісти про ситуацію з перевезенням пасажирів погодилися лише ті, хто щодня користується громадським транспортом. Їхнє обурення яскраво демонструє відео. 

Та найбільш обурливою була поведінка чиновників, яких о дев'ятій ще немає на роботі, а о 16.00 вже немає. Адекватних пояснень журналісти з Києва так і не отримали. А чи почули народ та представників ЗМІ полтавські посадовці поки що не зрозуміло.

Детальніше дивіться на відео.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов