Полтавські міліціонери підрахували свої втрати в зоні АТО

Сергій Гаврик, співробітник УМВС України в Полтавській області розповів про втрати відомства за час проведення АТО. На своїй сторінці в соціальній мережі правоохоронець повідомив такі дані про людські втрати та поранення в період з 3 червня 2014 року по 23 лютого 2015 року.

Травмованих – 10 осіб (шестеро отримали контузію). З них 5 осіб зі зведених загонів УМВС, 2 з батальйону «Полтава», 3 з роти «Кременчук».

Поранених - 13 осіб. З них 8 осіб зі зведених загонів УМВС, 3 з батальйону «Полтава», двоє з роти «Кременчук». Двоє правоохоронців отримали статус інвалідів – по одному з Миргородського райвідділу і батальйону «Полтава».

Двоє бійців загинуло з батальйону «Полтава», один боєць з роти «Грифон» вважається зниклим безвісти.

Дані наведені з урахуванням останніх подій при відході з міста Дебальцеве.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов