Вундеркінд з Полтави потрапив до книги рекордів України

Арсеній Кравченко, на перший погляд, звичайний першокласник, проте хлопчика давно не цікавлять звичайні іграшки і забави. Улюблене заняття Арсенія – це головоломки. Найбільше малюкові подобаються кубік Рубіка різної складності.

«Перший кубік Рубіка Арсеній склав в 5 років. Син має математичний склад розуму і феноменальна пам’ять. Це почало проявлятися ще з самого народження хлопця. Рахувати він почав раніше, ніж говорити»,  - розповіла мама маленького генія журналістам "КП"

Піраміду Мефферта, хлопець склав ще до того, як батьки заплатили за неї на касі. Заявку на реєстрацію рекорду батьки Арсенія подали ще рік назад, але зафіксувати досягнення вундеркінда вдалося лише тепер.

Під час тренування, Арсенію вдалося скласти головоломку за 5 секунд. Та під час офіційної фіксації рекорду, хлопчик показав результат в 9,12 секунд. При тому, що дитячий рекорд в Україні складає 30 секунд.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов