В Полтаві сім’я з п’яти чоловік мала лише одне ліжко

Сім’ю, яка проживає в жахливих житлово-побутових умовах виявили нещодавно працівники сектору кримінальної міліції у справах дітей ПМУ УМВС, повідомили в прес-службі відомства.

В будинку немає жодних умов. Газопостачання відключено за борги. Крім того, вся оселя надзвичайно брудна, скрізь сміття та бігають таргани. Про спосіб життя в цій родині яскраво свідчить стійкий запах тютюну та алкоголю.

В Полтаві, сім’я з п’яти чоловік мала лише одне ліжко (фото) - фото 1 В Полтаві, сім’я з п’яти чоловік мала лише одне ліжко (фото) - фото 1

В родині троє дітей – хлопчик та дівчинка 8 та 9 років і шестимісячний малюк. На трьох дітей та двох дорослих в оселі було одне лише ліжко. Найбільша мрія у дітей – це мати власне ліжко. Найменшого малюка відразу направили до лікарні, а старших дітей – до дитячого притулку. Діти погодилися їхати в притулок без жодних нарікань, адже жити в таких умовах вдома, для них було нестерпно.

В Полтаві, сім’я з п’яти чоловік мала лише одне ліжко (фото) - фото 2

Що ж до батьків, то з ними були проведено профілактичні бесіди та складено адміністративні протоколи за  ч. 1 статті 184 КУпАП (Ухилення батьків або осіб, які їх замінюють, від виконання передбачених законодавством обов'язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей). Батьки пообіцяли виправити ситуацію в найближчий час. 

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов