Більше семи с половиною тисяч вимушених переселенців зі Сходу оселилися в Полтаві

Як повідомили в Полтавському міському центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, на даний час у Полтаві зареєстровано 7615 внутрішньо переміщених осіб з Донецької та Луганської областей, серед них 1662 – діти.

Усі переселенці отримують необхідну допомогу у вигляді щомісячної адресної допомоги. Крім того, біженцям зі Сходу допомагають знайти роботу, влаштувати дітей до садочків та шкіл, переоформити документи та соціальні виплати.

Небайдужі полтавці та благодійні організації забезпечують надання гуманітарної допомоги. «На даний час внутрішньо переміщеним особам було вручено гуманітарну допомогу, надану ООН, у вигляді продуктів харчування, теплого одягу для дорослих та дітей, засобів особистої гігієни, ковдр, теплих курточок для дорослих, наборів постільної білизни та ковдр», - повідомили у відомстві.

Найбільшої допомоги потребують сім’ї з маленькими дітками. Тому окремо надається допомога у вигляді дитячого харчування та підгузників для малюків до двох років. Всі небайдужі можуть долучитися до збору допомоги тим, хто був змушений тікати від війни.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов